top of page

Zázemí společnosti

Společnost FJORD BOHEMIA,
s. r. o.,  je od listopadu 2023 nedílnou součástí investiční skupiny ZEPHYR PHISH S.R.O., a patří svou kapacitou výroby mezi největší zpracovatele ryb ve střední Evropě.

 

Náš moderní, výrobně-logistický areál o ploše 5 000 metrů čtverečních se nachází na severním okraji hlavního města Prahy s přímým napojením na dálnici D8 (Praha – Drážďany).

 

FJORD BOHEMIA poskytuje komplexní servis pro dodávky chlazených i mražených ryb a mořských plodů nazývaný „FISH HUB“. Zde se snoubí import z celého světa s propracovaným systémem řízení kvality, moderním skladováním, logistikou JUST-IN-TIME, nejmodernější výrobou
a balením za pomoci nejmodernějších technologií značek MARELL, ULMA a BIZERBA.

Třešničkou na pomyslném dortu našich služeb je možnost vlastního uzení ryb jak teplou, tak studenou cestou.

 

Každému zákazníkovi dokážeme připravit službu na klíč, přesně podle jeho potřeb a požadavků.

 

Zázemí společnosti
AdobeStock_135564857.jpeg
Mise & Vize

mise & vize

FISH? FRESH!

Ve Fjord Bohemia jsme si vědomi, že naše produkty ovlivňují velkou část společnosti. Proto chceme dodávat všem našim zákazníkům jen ty produkty, o kterých jsme si naprosto jisti jejich kvalitou a čerstvostí.

 

 

Náš závazek, který se soustředí primárně na KVALITU, STABILITU A ČERSTVOST, je pro nás posláním a každý z našich zaměstnanců si je vědom toho, že pouze kvalitní a 100% výkon na jejich straně povede ke skvělému výsledku.

Velice pečlivě se soustředíme na projekty a zdroje, které nejen povedou ke kvalitnějším produktům, ale zároveň se soustředíme na maximální možnou udržitelnost našich činností, což jsme potvrdili programem Responsible Sourcing (RSP).

Našim partnerům chceme nabídnout možnost mít „all-in-one partnera“, který je schopný uspokojit jejich potřeby z hlediska vysokoobjemových produktů a zároveň je dostatečně FLEXIBILNÍ pro realizaci malých šarží unikátních produktů s vysokou přidanou hodnotou. Toho je dosahováno širokou škálou přístrojového vybavení, myšlením všech zaměstnanců společnosti v duchu „NIC NENÍ PROBLÉM“ a politikou „HLEDÁME ŘEŠENÍ A NE DŮVODY, PROČ TO NEJDE“.

Jestli je něco, co lze považovat za MOTTO naší společnosti, tak je to fakt, že pokud zákazník chce čerstvější produkt než z Fjord Bohemia, tak si tento produkt musí sám ulovit a zpracovat.

Chceme být hlavní platformou napříč regionem, která nabídne svým obchodním partnerům možnost získat ty nejlepší suroviny a produkty.

Díky tomu, že jsme součástí silné finanční skupiny, máme možnost být lídrem na trhu v oblasti udržitelnosti, zavádění nových technologií a také 

v oblasti přístrojového vybavení.

Každým svým rozhodnutím se snažíme, aby se celá naše společnost nebo spolupráce s partnerem posunula kupředu, a to vše vedlo ke zlepšení celkového fungování společnosti.

Historie společnosti

Historie společnosti

1999

Společnost Fjord Bohemia byla založena v roce 1999 jako malá firma.

Její hlavní činností byla distribuce čerstvých ryb na český trh, zejména do restaurací, hotelů, ale také k přímým zákazníkům. Další činností, kterou si naše společnost udržela až do dnešních dnů, je uzení lososů přírodním a tradičním způsobem na bukovém dřevu, bez dodatečných konzervačních látek.

2006

Vzhledem k rychle rostoucímu trhu s čerstvými rybami vznikl

v roce 2006 nápad založit přímo

v srdci Evropy – v Praze – servisní platformu, která se bude specializovat na zpracování veškerých ryb a dalších mořských produktů, s cílem pokrýt požadavky stále rostoucího trhu.

2022

Fjord Bohemia je spojovacím článkem mezi dodavateli a jejich konečnými klienty, což přináší mnoho příležitostí pro spolupráci a také nové možnosti na trhu s čerstvými rybami. Tento propojující koncept je širokou nabídkou služeb jak pro dodavatele, tak zákazníky. Pro malé, střední a velké zákazníky našich dodavatelů. Naše celková představa je vytvořit synergie mezi všemi možnými stranami. Na základě toho mohou pak tyto strany využívat aktuální síť a tím je celý dodavatelský řetězec uzavřen.

Profesionalita našeho týmu založená na více jak 10 letech zkušeností z trhů střední a východní Evropy nenabízí prostor pro jakékoliv pochybnosti.

2023

Firmu Fjord Bohemia převzala společnost Zephyr Phish s.r.o. Jejím záměrem je zmodernizovat provoz pro 21. století, zeštíhlit celkový provoz a dále pokračovat ve zlepšování a rozvíjení všech poskytovaných služeb.

Výsledky jsou ohromující – vzhledem k diverzifikaci naší nabídky neustále rostou roční objemy zakázek spolu

s novými produkty z nových zemí a novými nápady. Jednoduše se jedná o rychle se rozvíjející trh.

v médích

News

FJORD BOHEMIA V MÉDIÍCH

bottom of page