top of page

Zázemí společnosti

Společnost FJORD BOHEMIA,
s. r. o.,  je od května 2022 nedílnou součástí investiční skupiny IPC,
a. s., a patří svou kapacitou výroby mezi největší zpracovatele ryb ve střední Evropě.

 

Náš moderní, výrobně-logistický areál o ploše 5000 m2 se nachází na severním okraji hlavního města Prahy s přímým napojením na dálnici D8 (Praha – Drážďany).

 

FJORD BOHEMIA poskytuje komplexní servis pro dodávky chlazených i mražených ryb a mořských plodů nazývaný „FISH HUB“. Zde se snoubí import

z celého světa, s propracovaným systémem řízení kvality, moderním skladováním, logistikou JUST-IN-TIME a nejmodernější výrobou a balením za asistence nejmodernějších technologií značek MARELL, ULMA a BIZERBA. Třešničkou na pomyslném dortu našich služeb je možnost vlastního uzení ryb jak teplou, tak studenou cestou.

 

Každému zákazníkovi dokážeme připravit službu na klíč přesně podle jeho potřeb a požadavků.

 

Zázemí společnosti
AdobeStock_135564857.jpeg

Mise & Vize

FISH? FRESH!

Jelikož MY ve Fjord Bohemia jsme si vědomi toho, že naše produkty ovlivňují velkou část společnosti, chceme dodávat všem našim zákazníkům jen ty produkty, o kterých jsme si naprosto jistí jejich kvalitou a čerstvostí.

 

 

Náš závazek, který se soustředí primárně na KVALITU, STABILITU A ČERSTVOST, je pro nás posláním a každý z našich zaměstnanců si je vědom toho, že pouze kvalitní a 100% výkon na jejich straně povede ke skvělému výsledku.

Velice úzkostlivě se soustředíme na projekty a zdroje, které nejen povedou ke kvalitnějším produktům, ale zároveň se soustředíme na maximální možnou udržitelnost našich činností, což jsme potvrdili programem Responsible Sourcing (RSP).

Našim partnerům chceme nabídnout možnost mít “All in one“ partnera, který je schopný uspokojit jejich potřeby z hlediska vysokoobjemových produktů a zároveň je dostatečně FLEXIBILNÍ pro realizaci malých šarží unikátních produktů s vysokou přidanou hodnotou. Toho je dosahováno širokou škálou přístrojového vybavení, myšlením všech zaměstnanců společnosti v duchu „NIC NENÍ PROBLÉM“ a politikou „HLEDÁME ŘEŠENÍ  A NE DŮVODY, PROČ TO NEJDE“

Jestli je něco, co lze považovat za MOTTO společnosti, tak je to fakt, že pokud zákazník chce čerstvější produkt než z Fjord Bohemia, tak si tento produkt musí sám ulovit a zpracovat.

Chceme být hlavní platformou napříč regionem, která nabídne svým obchodním partnerům možnost získat ty nejlepší suroviny a produkty.

Díky tomu, že jsme součástí silné finanční skupiny, máme možnost být lídrem na trhu v oblasti udržitelnosti, zavádění nových technologií a také 

v oblasti přístrojového vybavení.

Každým svým rozhodnutím se snažíme, aby toto rozhodnutí vedlo

k tomu, že se celá společnost, nebo spolupráce s partnerem posune kupředu a to vše povede ke zlepšení celkového fungování společnosti.

Mise & Vize

Historie společnosti

1999

Společnost Fjord Bohemia byla založena v roce 1999 jako malá firma.

Její hlavní činností byla distribuce čerstvých ryb na český trh, zejména do restaurací, hotelů a přímým zákazníkům. Další činností, kterou si naše společnost udržela až do dnešních dnů, je uzení lososů přírodním a tradičním způsobem na bukovém dřevu, bez dodatečných konzervačních látek, včetně jejich distribuce.

2006

Vzhledem k rychle rostoucímu trhu s čerstvými rybami, vznikl v roce 2006 nápad založit přímo v srdci Evropy v Praze servisní platformu, která se bude specializovat na zpracování veškerých ryb a dalších mořských produktů k pokrytí požadavků stále rostoucího trhu.

2022

Fjord Bohemia je spojovacím článkem mezi dodavateli a jejich konečnými klienty, což přináší mnoho příležitostí pro spolupráci a take nové možnosti na trhu s čerstvými rybami. Tento propojující koncept je širokou nabídkou služeb jak pro dodavatele, tak zákazníky. Pro malé, střední a velké zákazníky našich dodavatelů. Naše celková představa je vytvořit synergie mezi všemi možnými stranami. Na základě této snahy mohou pak tyto strany využívat aktuální síť a tím je celý dodavatelský řetězec uzavřen.

Výsledky jsou ohromující, vzhledem k diverzifikaci naší nabídky, roční objemy zakázek neustále rostou, spolu s novými produkty z nových zemí a novými nápady - jednoduše se jedná o rychle se rozvíjející trh.

Profesionalita našeho týmu, založená na vice jak 10 letech zkušeností z trhů střední a východní Evropy nenabízí prostor pro jakékoliv pochybnosti.

Historie společnosti

News

FJORD BOHEMIA V MÉDIÍCH

v médích
bottom of page