pro 1.

"již 10 let dýchám pro Fjord"

Letos oslavili 10 let u naší společnosti zaměstnanci Olena Fenzelová, Jaroslav Holík, Michaela Kazdová a Hana Řeháková. Všem uvedeným jsme poděkovali za jejich obětavou práci pro Fjord Bohemia, které si velmi vážíme a popřáli jim mnoho dalších úspěšných let u naší společnosti a zároveň jsme jim také předali malou odměnu.

Děkujeme srdcaři! :-)

říj 27.

Teambuilding 2017

Teambuilding 2017

Na konci října jsme se vypravili na náš již tradiční teambulding, tentokrát do krásných Lužických hor, kde jsme společně strávili nádherné chvíle plné fyzického vypětí, adrenalinu a skvělé zábavy. Celou akci jsme uspořádali v resortu Malevil. Počasí se i přes obavy vydařilo, zrovna tak jako celková atmosféra teambuildingu. Poznali jsme hlavně silné stránky našeho týmu, mezi které především patří úzká spolupráce, vzájemná podpora a tah na bránu. Všem účastníkům tohoto teambuildingu patří velký dík za aktivní účast!

Věříme v sílu našeho týmu!

 

bře 1.

Teambuilding 2016

Teambuilding 2016

V loňském roce během měsíce října proběhl Fjord Bohemia teambuilding. Tato akce byla příjemným zpestřením rutinního pracovního života členů našeho FB týmu a proběhla v nádherných exteriérech Národního parku České Švýcarsko. Tento teambuilding byl spojený s vypouštěním malých lososů do řeky Kamenice v rámci projektu Návrat lososů do řek, jejímž je Fjord Bohemia hrdým partnerem.

bře 1.

Fjord Bohemia partnerem projektu Návrat Lososů

Fjord Bohemia partnerem projektu Návrat Lososů

Společnost Fjord Bohemia se stala hrdým partnerem a podporovatelem projektu Návrat lososů. Projekt Návrat lososů si klade za cíl obnovit populaci lososa v českých řekách. Stavby vodních děl na počátku 20. století znemožnily přirozenou cestu lososů. Ti putovali z moří zpět do svých rodišť v českých řekách, aby zde vyvedli novou generaci. Jedinou možností navrácení lososů spočívá ve vysazování malých rybek právě na místech, kde se jejich předci tradičně třeli. Z tisíců lososů, které jsou každoročně vypouštěny do řeky Kamenice se jen malé procento dožije dospělosti a přežije náročnou cestu do moře a zpátky. Ještě několik let bude potřeba přírodě podávat pomocnou ruku.1